تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


مهندس میرسلیم عنوان کرد:

مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی با کم لطفی مواجه استمهندس سید مصطفی میر سلیم گفت: مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی، الحمدلله از غنای کارشناسی برخوردار است ولی  در برخی موارد با کم لطفی مجریان روبرو می شود و جامعه ازثمرات آن بهرۀ کافی را نمی برد.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، وی با این این مطلب ادامه داد: اگر احیان ضعفی در مصوبه وجود دارد، آن ضعف باید در عمل خود را نشان دهد تا شورای عالی بتواند آن را برطرف کند یا اساسا مصوبه را به مقتضای نیاز روز به نگام کند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام  با اشاره به آسیب های فضای مجازی افزود: از موارد مهمی که شایسته است شورای عالی انقلاب فرهنگی با همکاری سایر نهادها مانند شورای عالی فضای مجازی نسبت به آن توجه داشته باشد، موضوع  فعالیت‌های فرهنگی و اطلاع‌رسانی در فضای مجازی است که کشور در این زمینه گرفتاری‌ها و مشکلاتی دارد.
دبیر اسبق شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در این باره لازم است مقرراتی که تعیین کننده حقوق عمومی و خصوصی و لزوم رعایت آن و ضمانت‌های اجرایی مربوطه باشد، تدوین گردد تا بیش از این در فضای مجازی دروغ، تزویر، هتاکی و تهمت به نام آزادی بیان شایع نشود و موجبات تزلزل اعتماد مردم نسبت به نظام ایجاد نشود.
كد خبر:41257
منبع خبر:دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی
تاريخ خبر:1396/09/25